Жекенди айылдык кеңешинин

депутаттыгына талапкерлердин тизмеси:

 

К№ Ф.А.А. Туулган күнү, жылы Иштеген жери Ээлеген кызматы Жашаган жери
                                                                                               3 мандаттуу №1 Кара-Теит шайлоо округу        
1 Азимов Асилбек Арстанович

 

20.08.1971

 

Д.ч Акунбабаев мүчө Кара-Теит айылы
2 Амирбеков Акматали Жапарович

 

28.02.1972

 

Ак-Суу орто мектеби Мугалим Кара-Теит айылы
3 Бактыбаев Ысмайыл Сыдыкович

 

26.03.2179

 

Д.ч Дөө мүчө Кара-Теит айылы
4 Кожобеков Жакыпбек Жумабаевич

 

13.08.1989

 

  Жеке ишкер Кара-Теит айылы
5 Осбаева Рыскүл Таштанбековна

 

 

20.08.1971

 

Айылдык ФАП Мээрбан эже Кара-Теит айылы
6 Султанова Жайнагүл Таировна

 

08.06.1983

 

Ак-Суу ото мектеби мугалим Кара-Теит айылы
  8 мандаттуу Кара-Мык шайлоо округу

 

       
1 Абдырахманова Өмүркан Аскаровна 20.08.1971

 

ЖДПБ филиал Кара-Мык Мээрбан эже Кара-Мык
2 Акылбекова Сейилкан Кудайбердиевна 11.03.1987

 

Айылдык ФАП акушерка Кара-Мык
3 Амиралиев Арпидин Сопуевич 17.07.1980

 

Д.ч Муктар мүчө Кара-Мык
4 Баридин уулу Бейшен 08.07.1990

 

Ленин ат.орто мектеби Мугалим Кара-Мык
5 Исабеков Машрап Шарапидинович 08.08.1992

 

Д.ч Үсөн мүчө Кара-Мык
6 Исламова Күмүшай Аманилаевна 10.09.1979 Бала бакча Тарбиячы Кара-Мык
7 Калилова Сырга Сүйүндүковна 03.04.1971

 

Ленин ат.орто мектеби Мугалим Кара-Мык
8 Кудайбердиев Дастанбек Сыдыкбекович 02.12.1997 Д.ч Жээнбек мүчө Кара-Мык
9 Маматбеков Кеңеш Маматкайымович 02.03.1963 Пенсионер   Кара-Мык
10 Маматмусаева Г\лдъй Баарамбековна 01.11.1987

 

Ленин ат.орто мектеби Мугалим Кара-Мык
11 Маматов Тагайбек Нуриллаевич 28.04.1970

 

Айылдык клуб Башчы Кара-Мык
12 Мурзапар уулу Назирилла 28.03.1994

 

ЖДПБ филиал Кара-Мык завхоз Кара-Мык
13 Назарали уулу Чолпонбай 05.05.1971 Ленин ат орто мектеби мугалим Кара-Мык
14 Орозбаев Дастанбек Асатиллаевич 26.04.1998

 

Дыйкан чарба м\чъ Кара-Мык
15 Сүйүндүков Зарылбек Сүйүндүкович 16.05.1980

 

Ленин ат орто мектеби Мугалим Кара-Мык
16 Садиров Сооронбай Апсатарович 02.12.1975

 

Д.ч Олпоч мүчө Кара-Мык
17 Токтобеков Амангелди Турганбаевич 23.02.1978

 

Д.ч Мурза мүчө Кара-Мык
18 Турдукулов Базарбай Суранович 22.04.1970

 

АО Кыргыз телеком Мантер Кара-Мык
19 Турдукулов Курсанбек Шералиевич 20.11.1987

 

Д.ч Кара-Бала мүчө Кара-Мык
20 Убраимова Дастагүл Эркиналиевна 03.03.1983

 

Ленин ат орто мектеби Тех. Кызматкер Кара-Мык
21 Убрайимов Кубанычбек Кутбидинович 10.11.1974 Д.ч маматаип мүчө Кара-Мык
22 Урукнидин уулу Акжигит 24.09.1990

 

Д.ч Кароол-Дъбъ мүчө Кара-Мык
23 Халилов Сагынбек Дарманбекович 01.10.1975

 

Ленин ат.орто мектеби Мугалим Кара-Мык
24 Эркинали уулу Туратали 25.01.1992

 

Д.ч Маматаип мүчө Кара-Мык
25 Эсенали уулу Талгат 20.05.1990

 

Д.ч  маматаип мүчө Кара-Мык
26 Эшов Боронбай Абдилаевич 24.01.1980

 

ЖДПБ филиал Кара-Мык айдоочу Кара-Мык
  4 мандаттуу № 3 Жекенди шайлоо округу        
1 Абдимажид уулу Темирлан 19.05.1991 Д.ч мүчө Жекенди айылы
2 Апсеитов Абдил Баарамович 07.12.1981 Д.ч Бактыбай мүчө Жекенди айылы
3 Апсейтов Сүйүнбай Разыкович 15.04.1987 Д.ч Бактыбай мүчө Жекенди айылы
4 Калилова Гүлбарчын Дарманбековна 20.01.1978 ЖДПБ филиал Жекенди Мээрбан эже Жекенди айылы
5 Калыков Өмүрбек Нуриллаевич 04.05.1987 Д.ч Калык -Казы мүчө Жекенди айылы
6 Кадырова Буасия Умомидиновна 01.12.1988 Д.ч  Айтмат мүчө Жекенди айылы
7 Ормонов Абдиламит Айипович 25.10.1970 Д.ч Ормон мүчө Жекенди айылы
8 Сражова Бактыгүл Сарыбаевна 29.05.1969 Кыргызстан орто мектеби Мугалим Жекенди айылы
9 Ысманова Атиргүл Абдилатовна 27.03.1983 Д.ч Аргымак мүчө Жекенди айылы
  3 мандаттуу №4 Шибэ шайлоо округу

 

       
1 Амиралиева Меизкан Сулаймановна 10.09.1982 ФАП с Шибэ Башчы Шибэ айылы
2 Барамбеков Нурбек Рахматиллаевич 30.05.1988 Шибэ айылы Башчы Шибэ айылы
3 Исаков Тойгонбай Шералиевич 04.11.1986 Ташбек уулу Гапар ат.орто мектеби Мугалим Шибэ айылы
4 Жамурзаев Нурланбек Кудайбердиевич 16.04.1986 Д.ч мүчө Шибэ айылы
5 Кошоев Акимбек Адилбекович 03.02.1968 Чон-Алай РЭТ Орун басар Шибэ айылы
6 Мамасаит кызы Апел 05.11.1995 Ташбек уулу Гапар ат.орто мектеби Мугалим Шибэ айылы
7 Мухидин уулу Зиябидин 03.09.1980 Д.ч мүчө Шибэ айылы
8 Нажиев Максатбек Ташбаевич 27.04.1985 Ташбек уулу Гапар ат.орто мектеби мугалим Шибэ айылы
9 Тажиакмат уулу Имамидин 29.01.1995 Рай.архитектура Адис Шибэ айылы
10 Рахматиллаева Айтолкун Таабалдыевна 17.12.1985 ЖДПБ филиал Жекенди дарыгер Шибэ айылы
11 Шарипов Абдымахаммат Шакирович 08.10.1989 Д.ч мүчө Шибэ айылы
  3 мандатту №5 Чулук шайлоо округу

 

       
1. Абдукалилов Аклидин Абдикасымович 03.08.1996   Иштебейт  Чулук айылы
2 Абылкасымов Кутубай Индижамилович 16.01.1970   Иштебейт Чулук айылы
3 Жакып кызы Гүлкайыр 01.05.1984. Чулук балдар бакчасы Башчы Чулук айылы
4 Калилова Лайликан Суюндуковна 22.08.1975 С.Осмонов ат.орто мектеби Мугалим Чулук айылы
5 Раимкулов Заирбек Миталипович 09.03.1981 Д.ч Ак Мечит мүчө Чулук айылы
6 Сабырова Азада Мамтытовна 30.11.1972 Д.ч Бактыбай мүчө Чулук айылы

 

 

 

0

Автор публикации

не в сети 1 месяц

admin

0
Комментарии: 0Публикации: 706Регистрация: 13-01-2020

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *